پانسمان***********PANSEMENT

سال نو مبارک

سفره هفت سین در بیمارستان

آمد بهار ای دوستان منزل سوی بستان کنیم               گرد کریمان چمن خیزید تاجولان کنیم
سلام

سال نو همتون مبارک ! آرزومندم که این سال مملو از شادمانی ، پیروزی و تندرستی برای همه هموطنان عزیزم باشه.راستی امسال تحویل سال کجا بودین؟مسافرت ، خونه یا مثل من سر کار؟! من که تحویل سال کشیک بودم .با بچه ها کلی زور زدیم تا سفره هفت سینو جور کردیم .البته دست آخرم یه دونه سین کم اومد که بجاش سرنگ گذاشتیم (عکس بالا) واسه تزیین اتاق هم از دستکش به جای بادکنک استفاده کردیم.هرچند یکی از بچه ها اینقدر داخل بادکنک!ببخشید دستکش ! زور زد که نزدیک بود زبونم لال همونجا ملک الموت رو زیارت کنه و به سال جدید نرسه!(عکس پایین)

دستکش جراحی یا بادکنک-وبلاگ پانسمان-مهدیار سعیدیان

اما.باز جای شکرش باقی بود که شب تحویل سال مریض کم واسم اومد.حالا یا واقعا مردم کم بیمار شده بودن و یا ترجیح دادن که هر طوری شده با درد و مریضی کنار بیان ولی موقع سال تحویل کنار خونوادشون و و سفره هفت سین باشن.موقع تحویل سال فقط یه دونه مریض داشتم اونم ماهی قرمز سر سفره هفت سین بود که نمیدونم یه دفعه چش شد که داشت به رحمت ایزدی میرفت.ما هم واسش کم نذاشتیمو بلافاصله منتقلش کردیم به اورژانس و لوله اکسیژن رو گذاشتیم توی تنگش!خداییش جیگرش حال اومد همچین سر حال شد که نگو!

تنفس مصنوعی به ماهی قرمز سفره هفت سین-وبلاگ پانسمان-مهدیار سعیدیان

بگذریم ، از خدا می خوام در این سال جدید هر کسی مشکلی داره حل بشه و مردم با دلی خوش به استقبال سال بعد برن .ازش می خوام که به من این توانو بده که گره هرچند کوچکی از مشکلات خلق باز کنم و دلی رو شاد.سعی میکنم امسال در این وبلاگ مطالب کاربردیتر و متنوعتری رو بنویسم که به درد همه بخوره.شما هم برام دعا کنین
 یا حق
                          


نوشته ی دکتر مهدیار سعیدیان در ساعت ۳:٢٢ ‎ق.ظ در شنبه ٤ فروردین ،۱۳۸٦